Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
35 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

zajebiście charakterystyczny i świetny aktor , jeden z moich ulubionych,kiedyś nawet był u mnie na 1 miejscu,dziś na 2 bo obecnie najbardziej lubie johnny deppa. moja ulubiona jego rola to tego psychopaty z lotu skazańca,którą uważam do dziś za jedną z najlepszych ról którą widziałem w życiu.powiem jeszcze od siebie,choć może to trochę dziwne że czułem z nim jakąś niepojętą więż

rambo007x

U mnie też Depp na 1. miejscu, a na 2. Buscemi, uwielbiam go. Według mnie jest jedną z tych osób, które można lubić lub nie, ale ciężko pozostać obojętnym. Jest bardzo wyrazisty, a myślę, że jest to jedna z ważniejszych cech u aktora.

emilka_2

Genialna rola w Zakazanym imperium, świetny aktor.

rambo007x

Nie do końca czaję co takiego ma Depp ,że jest w waszych subiektywnych rankingach przed np. De Niro

eadamiec1

To że Depp jest w stanie zagrać ćpuna w Fear and Loathing , tajniaka-gangstera w Donnie Brasco , pirata w PotC , dilera w Blow . De Niro sprowadza się niemalże całkowicie do ról twardziela-gangstera nie licząc paru wyjątków w których mu nie poszło . Na tym polega wyższość Deppa , Bale'a czy Buscemiego nad De Niro , Eastwoodem , Nortonem - różnorodność umiejętności aktorskich .

Heyda

De Niro - Wściekły Byk, Taksówkarz, Przylądek Strachu, Ojciec Chrzestny II. Jeśli uważasz ,że wszędzie grał typowego twardziela to dziwne...

eadamiec1

poza taksówkarzem który był pomyłką jak dla mnie to owszem .

Heyda

W konkursie na najlepszą kreację aktorską wszechczasów wygrała właśnie ta "pomyłka". Żal mi cie jeśli nie doceniasz takiej kreacji

eadamiec1

De Niro może i zagrał idealnie tak jak Scorsese sobie tego życzył ale za cholere nie widze w tym filmie niczego nadzwyczajnego .

Heyda

Koleś wyrażał tyle emocji w tym filmie co Buscemi przez całą swoją dotychczasową karierę, bez obrazy dla Steve'a którego również bardzo cenię.

eadamiec1

Wiesz czemu stawiają Deppa nad DeNiro ? Odpowiedź jest prosta - spój na ich płeć :)

dr1nk

słabość do płci pięknej czasem się udziela niektórym widać...

eadamiec1

Na płeć Heyda i Emilka_2 żeby było jasne ; )

dr1nk

ta, szczególnie rambo który założył wątek ;p

użytkownik usunięty
A_Lest

Płeć to nie jest wyznacznik :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones