Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

nie dość ,że ma pryszcze to jeszcze gra jak osioł!!

_Anka_

Zgadzam się. Gra jak osioł, w ogóle co za idiota!

A niejaka Duff i 'boski' Murray powinni dostać Oscara, no nie? Cieszę się że przynajmniej ty doceniasz tak świetnych aktorów i wiesz co dobre. Nie często zdarza się tak młoda, mądra i jednocześnie obeznana kinomanka.



LOL!

May_morning

O BOZE, co to za downprzyszedl? Ale masz dziewczyno idoli, Duff i Murray. A mcgregor ma pryszcze, a ty? Przynajmniej nie ma wyszlifowanej twarzy jak orlando Bloom, czy inne tego typu pedaly(geje), a ewan jest po prostu meski

Mona

A ja miałam wrażenie, że post 'May morning' miał raczej zabrzmieć sarkastycznie.... przynajmniej tak to odczytałam (sugerując się 'LOL' na dole posta).
poza tym nie widze powodu atakowania ad personam. nie powinno miec znaczenia czy aktor pedal czy nie, wazne jak dobrze gra. tak przy okazji, Ewan tez od czasu do czasu grywa gejow ;) (malo ktory aktor jest na tyle odwazny bojac sie zaszufladkowania)

A tak co do wypowiedzi pierwszej osoby (tej która cos o ośle pisała lol): szczerze watpie czy widziała Trainspotting jesli pisze ze Ewan to kiepski aktor. Moim zdaniem to jeden z bardziej wszechstronnych aktorów i bardzo zabawna i inteligentna osoba (z tego co w wywiadach i jego ksiazce widac).
polecam smieszniutki wywiad z nim na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=2zihCVhyIZ8&mode=related&search=

_Anka_

Gdybym była chamska powiedziałabym, że sam/a jesteś osioł, ale nie jestem, więc szanuję to, że możesz mieć swoje zdanie, ale byłoby miło gdybyś wyrażała je w sposób kulturalny i nie obrażała uznanego powcszechnie aktora, wspaniałego człowieka i przy tym jego fanów. Mam nadzieję, że zrozumiesz moją prośbę i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Dreamerin

GEJÓW ZOSTAWCIE W SPOKOJU!

:)))))

Orlando jest gejem??? :)))))))))) hihihi, ale fajnie! ;))) Ok, wiem, że nie choć kto go tam wie?

Dobra, już się zamykam... :)))

Fakt, down nieziemski... Pryszcze, heh, gdzie ty widzisz pryszcze??? Ostatnio ma twarz gładką jak pupcia niemowlaka, mogę zaświadczyć zdjęciami!!! :) :)))))))))))))))))

zinah


Ewan McGregor jest napewno dobrym aktorem (chociażby wybił się rolą w filmie "Trainspotting"). Co do jego wyglądu. Wygląd aktora ma mniejsze znaczenie od wyglądu aktorki i opisywanie tutaj że ma np. pryszcze jest zapewne wyrazem flustracji nieletnich małolatów wychowanych na MTV (przy moim szacunku dla tej stacji) , których amicją jest stracenie dziewictwa w wieku 12 lat.

Pozdrawiam.

_Anka_

Rozumiem że każdy może mieć swoje własne zdanie.... ale ludzie ten aktor to chodzący przykład świetnego aktora!! Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale trudno... mojego zdania nic nie zmieni... :] choćby nawet jego pryszcze które niby rzekomo ma... (a których nigdy nie zdołałam dostrzeć ;)) Po prostu - Ewan jest cool! :D
Pozdrawiam fanów Ewana :)

_Anka_

Czuje sie pozdrowiona (czyt wyzej) jako fanka:D
Ewan NIE MA pryszczy,no cholera....
Lepiej porownaj 'filmografie' Murraya a Ewana i zobacz ta WIELKA roznice!!
Po prostu szkoda gadac...

Lara810

Dziękuję za miłe komentarze i zgadzam się z przedmówcami!



Czuję się również pozdrowiona i pozdrawiam Starfish i small19!!!!!!!!!!!!! Zaglądajcie tu czasami! :)))))

zinah

zostawmy te pryszcze ale(parsk) GRA JAK OSIOL?! :D:D:D:D (hahaha) no taak...^^ ci wymienieni w twoim nicku rzeczywiscie sa wspanialymi aktorami :)
McGregor potrafi sie wcielic sie w kazda z odgrywanych przez siebie postaci!
W kazdym filmie gra inaczej!
no ale coz... :)

McDreamy

Ewan i pryszcze ?? coś sie chyba komuś pomyliło. McGregor (tak jak juz zostało to wymienione) potrafi sie wcielic w każdoą postac. I chawła mu za to !! :))
Pozdro!

_Anka_

Witam wszystkich i pozdrawiam sympatyków Ewana:) Ja tam Chada Michael'a Murray'a ani Hilary Duff besztać nie będę, bo nic do nich nie mam. Widziałam jedno i drugie w 2 filmach i owszem sympatyczne osoby tylko nie widzę najmniejszego związku z Ewanem. Ujmę to tak: co ma piernik do wiatraka? To są jeszcze bardzo młodzi ludzie, karierę dopiero rozpoczynają i nie ma żadnej kategorii, w której można by ich porównywać z doświadczonym i dojrzałym aktorem, na którego talencie już dawno temu poznał się cały swiat. Ale cieszy mnie to, że znalazły się osoby, które lubią i doceniają naszego ulubieńca:D

_Anka_

Ja uwielbiam go! Jest świetnym i przystojnym aktorem,więc dajcie mu spokój!

Pozdrawiam fanów Ewana:-)

_Anka_

Zastanawiam się, jak osoba, która w ulubionych ma same romantyczne komedie (nie, żebym była ich wrogiem), może twierdzić, że aktor grający w filmach takich jak "Trainspotting" jest zły...

_Anka_

Wielkie dzięki za pozdrowienia :) Z przyjemnością przyłączam się do Arweny i reszty fanów Ewana... Nie dość że Ewan jest bardzo przystojny (:D) to jeszcze jak dobrze gra! On jest po prostu rewelacyjny (!) i nie widze żadnego powodu do czepiania się go (a szczególnie do jego pryszczy które są tylko wytworem wyobraźni niektórych ludzi ;))
Pozdrawiam :)

StarFish

EWAn, EWAN( EWAN ON JEST BOSKI!! Co tu mowic, ideal, ideal

Mona


Zinah dzięki za pozdrowienia. :D
Fani dobrych aktorów łączcie się !

small19

W ramach łączenia się fanów... :) Zapraszamy (tzn mam na myśli mnie, Zinah, Monę, Gosik i Ewelinę :) na forum Ewana http://www.ewanmcgregor.fora.pl/ [www.ewanmcgregor.fora.p...]
Pozdrawiam

_Anka_

Widzę w nim wspaniałego aktora i przystojnego mężczyznę. Jak dotąd najbardziej podobał mi się w moulin rouge. Jest zabójczy! :)

_Anka_

och...tak ...
a ty to pryszczy zapewne nie masz .
jak mnie dołują takie osoby z niskim ..ilorazem inteligencji.
no ale cóż...niestety tego nie zmienie.
to nie realne...

_Anka_

zgadzam sie tu z niektorymi,ze gadanie o jakims aktorze ze ma pryszcze to tylko dowod na to ze jest sie nie dojzalym,chyba kazdy to widzi ze ewan nie jest typem palych dziewczynek a raczej starszych bab ja tam go bardzo lubie za jego gre w szczegolnosci bo dobrze gra (szczegolnie akcety heh )wiec sie nie dziwie jak malolatom on sie nie podoba jeszcze kiedys podrosna do dojzalszych facetow na razie niech sie ciesza temu jak mu tam bloomem? (nie wiem czy dobrze pisze) ;)
ps:sory za pisownie ale klawiatora mi sie poprzestawiala ;/ ide ja naprawic :P

Slotshe

a co do tych pryszcze jeszcze to moze faktycznie natym zdjeciu tak wyszly ,moze by je zmienic na np takie http://www.worth1000.com/entries/123500/123548uACy_w.jpg hehehehe a moze by takie? http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/35/66/38/18422589.jpg ale moim zdaniem w sumie najlepiej by te pasowalo http://www.pbs.org/wnet/nature/mcgregor/images/top_pic3.jpg hihihi nie ma jak to facetowi ze wszystkim do twarzy ;)

Slotshe

JA mam 15 lat a Ewana lubie od 7 roku zycie od gwiezdnych wojen :P Nie przepadam natomiast za aktorami w styylu Bloom, czy Chad coś tam :P
Ewan jest moim zdaniem jednym z najlepszych aktorow ale niedocennianym

Mona

to podziwiam ze taka mloda a taka dojzala ;)

Slotshe

Ja mam 13 lat i już od dawna lubuję się w aktorach... Bardziej dojrzałych i bardziej uzdolnionych. Kiedyś był to John Cusack (xD). Ale gdy zobaczyłam Ewana... Nie da się opisać! Genialny aktor, niezwykle rodzinny, inteligentny, błyskotliwy, potrafi się dostosować do każdej roli (widziałam 8 filmów z nim i na tej liczbie nie poprzestanę ;D). A poza tym... Jest nieziemsko przystojny! Nie jakiś... "Obszczepieniec", jak Jonas czy, jak już wspominaliście, Bloom. A tak nawiasem mówiąc - Ewan był brany pod uwagę do roli Willa Turnera w "Piratach z Karaibów" xDD Jestem pewna, że w tej roli spisałby sie równie znakomicie co w "Trainspotting", "Drogi Osamo" czy "Sen Kasandry", które obejrzałam z niemałą przyjemnością.
Pzdr dla wszystkich Fanów Najlepszego Aktora Świata ;)

_Anka_

Właśnie, skoro tak - zdefiniuj mi wyrażenie 'grać jak osioł'

ValasHune

Jedyną osobą, która gra (a raczej dubbinguje) jak osioł jest Jerzy Stuhr w Shreku :D

Ehhh ludzie, nie ma co tracić nerwów na marną prowokację z przed prawie roku... lepiej zajrzeć na nasze forum gdzie można się o Ewanie sporo dowiedzieć, a także swobodnie i bez nerwów wypowiedzieć =)

Ponownie serdecznie zapraszamy :)

_Anka_

Wiesz co Anka, koffaj(co to znaczy bo w polskim słowniku takiego słowa nie ma :/) sobie dalej Chada Murraya(ten to dopiero osioł w porównaniu z Ewanem, moim skromnym zdaniem od Ewana to on powinien się uczyć grać) powiem, wystawiłaś się na pośmiewisko zakładają taki temat, aż siewybrałem na te smietnik zwany twoim blogiem ale pod tą stertą smieci nieznalazłem twojego prawdziwego ja, kolejna głupia nastolatka, gdzie siępodział dziewczyny które inspirowały sie Anią z Zielonego wzgórza, no gdzie. Teraz ta młodzież to jest głupsza niż niewiem co, oczywiście nie wszyscy ale laski w stylu koFFam BiLLA Kaulitza albo Christiano Ronaldo to najlepszy piłkarz bo jest przystojny(bo na gre o już w tych czasach nastolatki nie patrzą, bo Ronaldinho jest brzydki no to gra chujowo, to jest ich zdanie.

Dobra wyżyłem się już, spadam.

Pozdro fankom i fanom świetnego aktora jakim jest Ewan który osła by lepiej zagrał niż Chad Murrray

Mateo_SF

Chad murray...OKROPNE! Ania z Zielonego wzgorza-to moje dziecinstwo :D -w zasadzie to ciagle moje dziecinstwo-15 lat :P
Ewan wspanialy aktor to pisze jako pierwsze uroda jako drugie :D Uwielbiam go kazdy juz wie :D Matt madre slowa :) zapraszam ciebie w swoim wlasnym imieniu i imieniu uzytkowniczek na forum o Ewanie :D www.ewanmcgregor.fora.pl
pozdrawiam!

_Anka_

Ty tez masz pewnie pryszcze i nie grasz lepiej niż on. A poza tym, gdyby nie grał dobrze to by nie miał tylu nominacji do nagród, i w niektórych dostał. A w Moulin Rouge zagrał świetnie. Oceniaj aktorów jak oglądałaś wszystkie filmy w których występowali.

Pozdrawiam

_Anka_

Osioł?? naprawde mi ciebie szkoda dziewczyno.... nie ma nic do Duff czy murraya... ale naprawde... co z tego ze ma pryszcze?? jest świetnym aktrorem z zajebistym głosem i to jest najwarzniejsze!!

Danusiak

wiecie co :D:D może to wam się wydać głupie ale nie przypominam sobie żebym dawała taki temacik :D sorki ale wogule nie znam tego aktora chociaż jak widze jego zdjęcie to za piękny nie jest ... ja i może oceniam aktorów po wyglądzie ale który z tych brzydkich zdobył taką sławe jak brat pitt czy orlando bloom ? A i co do murray'a ...odczepcie się od niego jest młody i wszystko jeszcze przed nim ... nie zagrał może za wiele ... ale napewno jeszcze mu się to uda ;)A co do hilary to ona też jest bardzo młodziutka (19 lat) a i tak ma już kilkanaście dobrych (dla mnie) filmów na koncie .... jestem pewna że napewno będzie miała więcej od tego ewana ... więc prosze już zostawić ten temat w spokoju bo się przyznaje ....żadnego filmu nie przypominam sobie żebym z nim oglądała ... i nie widze u niego teraz pryszczów :D

_Anka_

Anka stań przed lustrem i powiedz tak "ja pierdole ale ja jestem nie wyobrażalnie głupia" jedna z tych głupich nastolatek. I jakoś właśnie mi sięwydało to głupie, bo lepiej byś zrobiła jakbys się już tu nie odezwała a nie debilnie tłumaczyła w co i tak nie wierze, a Ewan jest przystojnym mężczyzną i bardzo interesującym (no fanki przyznajcie To:) ) A ty weź już stąd spierdalaj bo jakośmi się niedobrze robi jak czytam tekst typu"on za piękny nie jest" a Chad Murray i Hillary Durf więcej zagrają niż Ewan bo co?? Bo są piękni?? no to jak są to będe mieli na koncie dużo komedyjek dla debilnej młodzieży typu"Wieczny Student"

Amen.

_Anka_

...wiesz co...nie wypowiadaj sie na temat tego aktora skoro nie ogladalas z nim filmów! Moze i Hillary bedzie miala wiecej filmow na koncie-ale to nie zalezy od ilosci tylko od jakosci filmu, od gry aktora! Wiec dziecko obejrzyj sobie jakis film z Ewanem kiedy gral jako mlody chlopak (trainspotting) i porownaj sobie jego gre z gra swoich ulubiencow.
A co do jego urody to :
http://www.sweetandtalented.com/men/images/mcGregor/mcGregor13.jpg
http://www.starpulse.com/Actors/McGregor,_Ewan/gallery/DGG-000349/
http://www.allmoviestar.com/h/ewan_mcgregor_0033.jpg.html
http://www.allmoviestar.com/h/ewan_mcgregor_ewan_mcgregor_054.jpg.html
IFlmweb zawsze daje najgorsze zdjecia :/
PS.Jak mozna nie wiedziec czy zakladalo sie jakis temat czy nie....

Mona

Pięnky nie jest ... i nie mam zamiaru tracić czasu na filmy które mnie nie interesują ... 2 sprawa ... nie pamiętam kiedy ten temat zakładałam ponieważ nie siedze cały czas na filmwebie i przed komputerem:) I po 3 mówią to wszyscy "porównaj ilu filmach zagrał Ewan a w ilu Hilary " niewiem jak mozna porównywac te 2 osoby do siebie ... i na koniec ... nie udzielaj mi wukładu na temat co wolna na filmwebie a czego nie można ... przeszkadza ci coś zgłoś to do usunięcia :/

_Anka_

To kurwa nie traći niepisz że kurwa gra jak osioł bo sama jesteś jakaś jebnięta.

Mateo_SF

Wkurza mnie to...o Ewanie rzadko wypowiadaja sie 13 latki bo sa niedojrzałe do filmów w ktorych gra Ewan. Mnie nigdy nie zachwycali aktorzy z filmów dla małolatów...Wiesz co...moze pojdź do lekarza skoro masz slaba pamiec co?
A co do jego urody...eh...nie bede sie kłócić...kazdy ma inny gust ale nie wiem czy sie nacpalas czy nie bo jestes pierwsza osobą która krytykuje jego wygląd i umiejetnosci aktorskie
pozdrawiam

Mona

Brawo Mona tak trzymaj bo Ewan to jet naprawdę zajebisty aktor i wróże mu naprawdę dużo filmów i wielką kariere. Jesli o mnie jako fana Star Wars Ewan zapisał siezajebiścvie pozytywnie jako Obi Wan Kenobi więc 6 d;a Ewana za tą rolę. Ale i wszystkie inne.

Mateo_SF

ja z was nie moge ... kurcze nie dośc że jeszcze przepraszam to dalej są skargi ....odczepicie odemnie ...nie macie innego zajęcia ? Nie mam zamiaru kłócić się z wami bo uważam że niczego nie uzyskam poprzez to :/ Boshhhh...że nie pamiętam kiedy to pisałam to co mam zrobić powiesić się ... dajcie już sobie spokój ....

_Anka_

Co to jest Boshhhh ???

Mateo_SF

BOsh...to chyba jakas pralka? Wiem wiem teraz tak mówisz bo zobaczyłas ze wszyscy ciebie najeżdzaja za obrazenie tak wspanialego aktora-albo raczej za twoja glupote i nikt doslownie nikt ciebie nie poparł! Poza tym....zapewne pamietasz ze pare postow wyzej przyznalas ze twoj iloraz inteligencji jest ponizej normy oceniajac aktora po urodzie...eh...no i zaprzecze-my sie nie czepiamy, my zwalczamy zło :P

Mona

Mona dzięki za wytłameczenie bo się od jakiegoś czasu zastanawiałem co to te Bosh, na początku myślałem że to piła motorowa jakaś.
Pozdro

Mateo_SF

A mnie ciagle zastanawia co to znaczy Koffam...brzzmi podobnie jak Caffe-moze cos z kawą?
pozdrawiam

Mona

Być może, niewiem bo kawy nie pijam więc trzeba by w sklepie zapytać albo w palarni. Swoją droga dużo takich różnych słówke jest których nie znam:)

Mona

Tu muszę się sprzeciwić. Trzy miesiące temu skończyłam dokładnie 13 lat i czuję się głęboko urażona Twoim komentarzem. xD Uważam, że Ewan jest niesamowicie uzdolnionym aktorem. Potrafi odegrać równi znakomicie narkomana, księdza, homoseksualistę, mężczyznę idącego po trupach do celu, dziennikarza, kobieciarza z lat sześćdziesiątych, szlachetnego Jodę, romantycznego pisarza oraz klona-rebelianta. Jest po prostu stworzony do bycia aktorem.
Poza tym, jest wręcz zabójczo przystojny. Większość moich rówieśniczek ślini się do byle aktorzyny lub ubranego w obcisłe gacie piosenkarza o głosie, od którego uszy bolą. Nie żebym kogoś chciała obrażać. ;) W każdym bądź razie - Ewan jest niepowtarzalny i to właśnie jest w nim tak ujmujące. A na jego twarzy ani razu nie widziałam nawet najmniejszego pryszcza. Chyba, że jakiś, za przeproszeniem, idiota uważa jego dawne pieprzyki za pryszcze. Otóż, za radą lekarza zostały one usunięte, później okazało się, że zagniździły się w nich komórki nowotworowe. I jeszcze jacyś beszczelni dziennikarze spytali się McGregora, jak to jest dowiedzieć się o tak ciężkiej chorobie.
Inteligencja ludzka nie zna granic, czyż nie?
Pozdrowienia dla wszystkich Fanów ;D

Lina_Malina

Przepraszam za takiego głupiego byka, spieszyło mi się. "Bezczelni", a nie "beszczelni". Wybaczcie, mój błąd.
Pozdrawiam jeszcze raz ;)

_Anka_

Przepraszam ale jak można nazwać kogoś kto ocenia GENIUSZA jakim jest Hopkins na "1" a Blooma, Kutchera(nie wiem jak go sie pisze) albo swoją Hilarke na "10" i jeszcze krytykykuje znakomitego młodziaka jakim jest McGregor?? Może piszmy swoje typy :D
Ja stawiam na "Idiotka"!

Szajba

Siemasz Szajba co u Ciebie. Ja stawiam tak-
koFFana kretynka

Mateo_SF

HM... cały czas w stresie przed szkołą(matmą i chemią ...)...
Ogarnęłą mnie Hopkinsomania i obejrzałem ostatnio Moulin Rouge! i jestem po prostu w niebo wzięty!!
Pozdro :P

Szajba

O tak, Hopkins wymiata... Uwielbiam go, umie grać naprawdę świetnie. A Ewan McGregor mimo dość młodego wieku ma dość pokaźną filmografię i umie naprawdę dobrze wczuć się w role tak, że są bardzo wiarygodne. Tak na początku byłam zachwycona kamerlingiem w AiD a potem go znienawidziłam. Aktor ten po prostu umie wzbudzać emocje, nie pozostaje obojętny.
Pozdrawiam wszystkich fanów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones