PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 144
oceny
7,1 10 1 176144
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

o boska Scarlett

ocenił(a) film na 9

niczym Afrodyta :P
P.S: Świetny film, 9/10

ocenił(a) film na 7
fafa194

Można się w niej zakochać... ^^

ElectricalStorm

Ahhhhhhh...boska Scarlet...będę Twoim niewolnikiem !!!

ocenił(a) film na 7
ipsilon

Rozwinęłabym ten wątek, ale obawiam się tak zwanych hejterów.. ;)

ElectricalStorm

a ja ludzi którzy mylą pojęcia....

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Hah, wyjąłeś mi to z ust!

fafa194

bez przesady...ot zwykła blondyna z kucykiem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
piotr_150

mistrz :DD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
piotr_150

Brawo dla Piotra!

ElectricalStorm

gimnazjum się kłania i wyzywanie ludzi od pedałów? rozumiem że walisz pod plakaciki z aktorkami bo w życiu nie spotkałeś w miarę ładnej kobiety, trudno, nie każdy ma to szczęście....

piotr_150

gimnazjum się kłania i wyzywanie ludzi od pedałów? rozumiem że walisz pod plakaciki z aktorkami bo w życiu nie spotkałeś w miarę ładnej kobiety, trudno, nie każdy ma to szczęście....

ocenił(a) film na 9
Mothyff

skoro dla ciebie Scarlett jest zwykłą blondynką z kucykiem a ty nie jesteś pedałem to zapewne masz wypaczony gust i podobają ci sie pulchne i brzydkie dziewczyny dlatego też uważasz że jesteś jak kasonova bo myślisz że dziewczyny z którymi sie spotykasz to "modelki". Prawda jest taka że takiej kobiety jak owa aktorka zapewne nigdy nie będziesz miał bo tacy ludzie nie chodzą masowo po ulicach a jest ich mała garstka. I to że ona jest bardzo ładna to nie jest tylko moje zdanie tylko większości filmwebowiczów płci męskiej.

PS
następnym razem jak chcesz odpowiedzieć na mojego posta to nie pisz pod każdą wypowiedzią.

piotr_150

tak tak, aktorki, politycy i ludzie rodem z pudelka to 'nadludzie' lepsi od innych, dlaczego? ot tak po prostu bo pudelek o nich pisze buhahaha doprawdy zabawne. Jedna z drugą dała dupy albo po znajomości dostała rolę i od razu mam ją uważać za Boga lepszego od innych który nie miesza się z resztą świata - hołotą? Wybacz, ale spaczony to jesteś tylko ty i to bardzo...media ładnie zryły ci mózg skoro uważasz aktorów za nadludzi i bożyszcza.
ps
wyobraź sobie że pisząc wypowiedź w różnych miejscach nie jest ona skierowana tylko do ciebie? również do innych gimbaz co to jak się powie na forum pedał albo inne gówno to się cieszą jak głupi do sera...co świadczy tylko i wyłącznie o ich żałosnym poziomie,,,,

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Mów za siebie koleś.. Szkoda, że nie wiesz z kim masz do czynienia..Po pierwsze jestem kobietą i jakoś ten twój komentarz nie pasuje do mnie.. A może podnieciłeś się wspaniałością własnego komentarza i postanowiłeś zrobić taki spamik.. Może ty jesteś "gimbazjalistą" i oceniasz ludzi własną miarą... Bo kto używa takich nazw? Tylko gimnazjalista.. To, że jesteś żałosnym hejterem to akurat niektórzy już zauważyli.. I chyba bardzo zabolał ciebie ten pocisk skierowany w twoją stronę.. Dla ciebie Scarlett jest zwykłą blondynką.. Ale według niektórych może być piękna.. Boli ciebie to, że nie wszyscy się z tobą zgadzają? Przecież możemy mieć własne zdanie..

ElectricalStorm

po pierwsze to nie z tobą teraz rozmawiałem i nie wiem o co ci chodzi, czy o moją rozmowę z piotrem150 czy o nasze poprzednie wypowiedzi? wcinasz sie w rozmowę a udajesz taką wychowaną :) Określ się i ogarnij się!
Mówię za siebie, czy uważasz że mówię za kogoś innego i jeśli tak to za kogo ? za wujka?
Nie robię żadnego spamiku, ten sam poziom odpowiedzi w stosunku do waszych przyziemnych obelg!
Jedynym hejterem jesteście wy bo ja (co tak ciężo ci zauważyć) nikogo nie obrażem ! Wypowiedziałem tylko swoje zdanie za co zostałem zjechany wulgarnymi epitetemi rodem z pod budy z piwem i okolicznej żulerii. Czy ja kogoś obażałem>? Nie. Więc proszę zastanów się 2 razy bo jak do tej pory to się tylko ośmieszasz !
Nic mnie nie boli, jedynie plucie jadem i wyzywanie ludzi jak się nie ma żadnych rozsądnych argumentów.
a wystarczyło normalnie po ludzku napisać - a nam się bardzo podoba, zamiast wyzywać ludzi od pedałów, niczym żule bez mózgu!


ocenił(a) film na 7
Mothyff

"Drogi" użytkowniku czy ja ciebie obraziłam? Czy napisałam co, co mogło ciebie urazić? Możesz zacytować słowa, które mogły ciebie dotknąć w jakiś sposób.. To nie ja zaczęłam.. Jednakże wydajesz się być osobą zbyt dumną, by przyznać się do błędu.. A poza tym to nie wcinam się w rozmowę.. Dostałam odpowiedź do mojego komentarza, więc odpisuję.. Do każdego wpisu dałeś ten sam komentarzyk, więc wrzuciłeś nas do jednego wora i stwierdziłeś, że wszyscy ciebie obrażamy.. I nie jestem lezbą.. Opanuj się troszkę.. Teraz właśnie zachowujesz się jak osoba, którą właśnie opisałeś.. Nie znasz mnie i nie masz prawa mnie oceniać.. Nie znamy się prywatnie, więc nie wiem jak możesz stwierdzić czy jestem lesbijką... A to, że doceniam piękno zewnętrzne Scarlett nie oznacza, że jestem homo.. No proszę ciebie! Masz aż tak wąski zakres myślenia i postrzegania ludzi...Zastanów się nad tym, jak ty się zachowujesz.. Nie chcę prowadzić z tobą dyskusji.. Z pewnością będziesz szukał wyczerpujących argumentów.. Jak na razie to ty obrażasz ludzi, nikt więcej..

ElectricalStorm

napisałem tylko w 1 poście że dla mnie jest ona zwykłą blondynką z kucykiem...za co zostałem zwyzywany od pedałów a ty jeszcze biłaś temu brawo...proszę napisz gdzie tu jest moja wina ?? powiedz co takiego złego zrobiłem że zasłużyłem na wyzwiska hejterów niczym z pod budy z piwskiem?

ElectricalStorm

zatkao kakao?

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Nie.. Szkoda mi tylko słów na twoją głupotę.. Pomyśl logicznie, jeżeli wstawiłam się za Piotrem, to nie znaczy że ciebie krytykuję czy obrażam.. Ale ustąpię tobie... Wiem, że rozmowa z tobą to jak walka z wiatrakami..

ElectricalStorm

i vice versa, u Pani też widzę całkowity brak wyobraźni.

ElectricalStorm

a tak na marginesie - jesteś lezbą?

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Znow cie jada?:D

weronikax25

nie tak jak ciebie ojciec wieczorem!!! SMUTNY TROLLU...

weronikax25

won trollu do JAMYY!

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Ktory? Bo tu widze ze prawie wszyscy wg ciebie to trole:D

ocenił(a) film na 7
piotr_150

czy każdemu muszą się podobać blondynki z dziecinną twarzą i dużymi cyckami? poza tym Mothyff wcale nie napisał, że nie ruchałby

Mothyff

To Scarlett jeździła w tym filmie na kucyku! No, no.

ocenił(a) film na 4
fafa194

no jest przepiekna, ale grac nie umie.

ocenił(a) film na 10
80nomusic

Jak dla mnie umie grać i to bardzo, przecież czymś musiała sobie zapracować aby być tak znana.

ocenił(a) film na 6
fafa194

Jak dla mnie za duzo pościgów, za duzo mrygania ekranu i hałasu, ale ze względu na boską Scarlet nie mógłbym dać mniej niż 6/10 ;)

fafa194

a tam Scarlet / choc kurcze, świetnie wygląda/
Spójrzmy lepiej na jej partnera. Ewan McGregor prezentuje sie rownie dobrze.
MNIAM! ;)

ocenił(a) film na 10
fafa194

Dla niej mogę zostac lesbijką :d

ocenił(a) film na 9
_Hungry_

Wygrałaś internet :D
10/10 FIght Club? Ożeń mnie.

fafa194

Zgadzam sie:) Jest obłedna!!:D

ocenił(a) film na 10
darekn86

UWIELBIAM MCGREGORA - jest świetny i jest SZKOTEM oraz ma super pasję - motory - ale - to nie znaczy,że wszyscy inni mężczyźni nie dorastają mu do pięt - niektórzy istotnie myślą,że to iż ktoś jest na okładce czyni z niego synonim piękna - pamiętajmy jednak,że to co na okładce może zupełnie inaczej wyglądać rano - ja lubię Scarlett ale - zdarzyło mi się widzieć ładniejsze choć odpowiada mi jej fenotyp - a kobietą jestem.......:) ale nie lesbijką:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones