PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 144
oceny
7,1 10 1 176144
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Początek dobry, potem już tylko jedzie po równi pochyłej aż do końcówki, która jest po prostu żałosna. 3/10

ocenił(a) film na 10
Flying_Spaghetti_Monster

Chyba trafisz na czarną liste :) A jak się naprawde zdenerwóje zaczne w równi inteligentny sposób dojeżdżać twoje ulubione filmy :)
Ale argumentacja co do wyspy iście spektakularna, aż czapkie z głowy zdjąłem :]

ocenił(a) film na 10
Negative

Lubie komentaże w stylu: film jest głupi bo jest głupi :)

ocenił(a) film na 1
Negative

A czego byś chciał? Litani co mi się nie podobało? Czy to był cytat z mojego posta: głupi bo głupi? Lubię antyutopie, ale ta jest (jak dla mnie) wyjątkowo naiwna. I tyle... Nawrócenie czarnego charakteru już mnie dobiło...Nie podobało mi się. Wolę filmy ze złym zakończeniem.;) Koniec i kropka. I mam do tego prawo. Nie jestem znawcą kina i nie zamierzam być. Coś mi się albo podoba, albo nie.

A co robisz z ludźmi z czarnej listy?Jeżeli każesz im oglądać komedie romantyczne przez 12 godzin to natychmiast mnie wykreśl:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Flying_Spaghetti_Monster

"Początek dobry, potem już tylko jedzie po równi pochyłej aż do końcówki, która jest po prostu żałosna. 3/10"

takie wypowiedzi traktuje jako spam nielogicznego idioty, szczególnie kiedy niepotrafi on nawet dostrzec róznicy między w miarę możliwości obiektywną krytyką a nikomu niepotrzebnymi subiektywnymi pierdołami.


ocenił(a) film na 1
Negative

Człowieku, (dziecko?) to ty nie znasz pojęcia "obiektywizmu" i faktu, że ocena, nawet tak wyrafinowanego intelektualisty:P jak ty, nie jest obiektywna. Czy wiesz co to spam? Nie wydaje mi się. Zresztą nie odpowiedziałeś na posta, tylko rzuciłeś jakąś bzdetę. Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś słowa to się nie wstydź. W końcu moją pracą jest oświecanie takich ciemnot. Przykro mi, ale tak nędznych prowokacji jeszcze nie widziałam... Niektórzy są niereformowalni... Przykre. Dalszych postów z mojej strony nie będzie, ponieważ poziom jaki reprezentujesz jest dla mnie stanowczo za niski. Mam mądrzejsze szczury w laboratorium.

ocenił(a) film na 10
Flying_Spaghetti_Monster

Hahahaha :) Odrazu widać, że jesteś z jakiegoś laboratorium :) Tylko ze badania nad zjebami genetycznymi powinny zostać zaprzestane, to niehumanitarne :) I w sumie marnotrawstwo pieniedzy. Przedewszystkim to marną prowokacją jest twoja wypowiedź odnośnie wyspy, stoi na żałosnym dziecinnym poziomie i właśnie najwięcej ma wspólnego z marnymi prowokacjami jakich wiele przy każdym filmie.
Np, ja nie zakładam oddzielnego topiku tylko poto zeby oswiadczyć światu jak coś jest żałosne.
Przykre jest jeszcze to że nie możesz zrozumieć, że wypowiedzi sa mniej lub bardziej subiektywne, a co za tym idzie mniej lub bardziej obiektywne i ja niezależnie od twojego ciężko wywalczoneg odyplomu wiejskiej szkoły gotowania na gazie (wiem, nie mogłaś się nie pochwalić) uważam że powinnaś zaoszczędzić sobie i mi czasu na czytanie pierdół które z obiektywnością mijają się o lata świetlne. I mam nadzieje, ze nie odpowiesz na tego posta bo zaiste mam dość czytania badziewia które produkujesz i niechciałbym być zmuszony żeby jeszcze raz ci to wszystko tłumaczyć. Oszczędź mi i sobie, będe naprawdę wdzięczny.

Najgorsze tylko jest to, że zawsze trafi się frajer z równie beznadziejnym komentażem co twój. Jesteście jak plaga. Jednego się pozbędziesz przychodzi następny...

ocenił(a) film na 3
Flying_Spaghetti_Monster

I ja nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones