PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 163
oceny
7,1 10 1 176163
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Mimo klapy finansowej w amerykanskim box office wybralem sie do kina na The Island i stwierdzam, ze od czasu The Rock to najlepszy film Michaela Baya, specjalisty od kina rozrywkowego. Mozna mu zarzucic wiele wtornosci, ale jednak tak znakomtego kina akcji jeszcze w tym roku na ekranach nie bylo. Najwiekszym atutem jest tutaj bez watpienia obsada. Kazda postac jest trafnie obsadzona, a moim faworytem jest Steve Buscemi. Film przez prawie caly czas trzyma w napieciu. Jesli ktos lubi Minority Report, I Robot, czy AI niech koniecznie obejrzy The Island.

brastek

powiem krotko - Michael Bay - i to juz mowi samo za siebie :)

brastek

To ja juz nie wiem
Jesli jest taki dobry to dlaczego w amerykanskim boks-ofisie wypadl tak slabo? Czyzby Amerykanie poraz kolejny udowodnili ze nie trawia ambitnych filmow?

ocenił(a) film na 8
VvX

amerykanie to głąby
jak im nie dasz super akcji promocyjnej (patrz Wojna Światów) to do kina nie idą
jak dla mnie spoko film. Napewno milion razy lepszy niż Wojna Światów (chociarz inny gatunkowo więc porównanie trochę nie na miejscu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones