PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 163
oceny
7,1 10 1 176163
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

THX 1138

ocenił(a) film na 7

A mi do głowy przyszedł ten film THX 1138 jak oglądałem zwiastun! Podobne klimaty i jedna nawet scena w zwiastunie jest całkiem jak by zdarta z tego filmu ale fakt jest w zwiastunie text o tym że ludzie są kopiami czy jakoś tak... czyli tak jak by matrix! Ale RESPECT dla McGregora szkoda że już mieczem świetlnym nie będzie machał.(jak ktoś sie przyjży to na moim portreciku widać ztuningowanego Kenobiego w formie LEGO :D )

Arbor

Mnie McGregror ostatnio "zawiódł"... czytałam kilka jego wypowiedzi i muszę przyznać że sam sobie robi antyreklame.... gra w SW i narzeka że to tandeta.... wyzywa fanów od najgorszych (rozumie ze moga mu sie narzucac no ale on traktuje ich jak najwieksze zło).... Widać sława i pieniądze odebrała mu rozsądek.... a szkoda....

ocenił(a) film na 7
Nimfa

To co piszą gazety te wszystkie plotki pogłoski... trzeba mieć do tego dystans! Człowiek może powiedzieć jedno a gazeta dodając przecinek albo kropke może zrobić z tego coś całkiem innego! Aktor mówi że najlepsze lata jego życia przypadły na okres po wojnie a gazeta pisze że z sentymentem wspomina stan wojenny czy jakoś tak... a w fanach SW żeczywiście jest coś szalonego ( sam jestem jednym z nich może nie największym bo nie mam swojego miecza świetlnego nie jeżdże na konwenty nie mam DVD ani na mojej ścianie nie wisi plakat SW nie mam też kubka z Yodą ale czasami puszczam sobie sound traca a Ep3 widziałem 6 razy... ) :)

Arbor

Nie będzie to raczej zbyt oryginalny film, a że za reżyserie zabiera się Michael Bay to już całkiem zwątpiłem...
Choć muszę przyznać, ze zwiastun całkiem łądny - ale to tylko zwiastun!!!
Mnie też to wygląda jak 'THX 1138" - sa potężne zbieżności. Wogóle ten wątek miłosny i temat. Eh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones