PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 189
ocen
7,1 10 1 176189
5,9 18
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Szkoda...

ocenił(a) film na 4

Moim zdaniem pomysl na scenariusz byl kompletnie niewykorzystany. I tak oto zamiast inteligentnego filmu dostalismy film akcji z ciekawymi watkami ograniczonymi do minimum. Mozna to bylo zrobic kompetnie inaczej, bo zamysl "akcja" i "pomysl" tu nie wyszedl.

ocenił(a) film na 6
Nierika

cóż... niestety muszę się zgodzić. Mnóstwo zmarnowanego i niewykorzystanego potencjału. Zapowiadający się dobry film zmienił się w pospolite kino akcji.

ocenił(a) film na 6
rexhunt

Dokładnie. Tematl jest kapitalny, ale totalnie niewykorzystany, jest praktycznie tylko nędznym tłem dla "zabili go i uciekł". A mogło być tak pięknie... moja ocena 5, góra 6. A słabiutkiego Evana trzeba wychłostać za to udawanie na planie... Gdzie to aktorstwo, które było widać w Trainspotting????

ocenił(a) film na 7
Kuryiama

kolego jaki słabiutki ? moze cos ci sie przywidzialo jaki Evan? moze Ivan z Moskvy :P ..McGregor zagral wrecz znakomicie ..

ocenił(a) film na 6
Nierika

Popieram. Michael Bay chcial polaczyc Orwellowska powage z poscigami niczym w "Torque". To tak, jakby zrobic lody ze schabowym. Poczatek jest dosc obiecujacy, trzyma w napieciu. Pozniej niestety Bay serwuje nam spora dawke rozrywki, ktora raczej odpreza (czasem tez trzeba przymknac oko na niedorzecznosci - vide upadek z wiezowca) niz zmusza do myslenia. Bardzo dobra kreacja Seana Beana, choc jego przemowa na temat korzysci jakie niesie ze soba klonowanie wydala mnie sie za krotka. Wystarczy przypomniec rozmowe Morpheusa z Neo nt. Matrixa, o wszystkich za i przeciw tamtego swiata (choc zdaje sobie sprawe, ze "Matrix" to nieco inna stylistyka). Scarlett Johansson odnalazla sie w Japonii i jako sluzaca u holenderskiego malarza, ale tutaj wyszla bardzo przecietnie. Moze dlatego, ze niezbyt wiele miala do zagrania. Summa sumarum dalem temu filmowi naciagane 6.

ocenił(a) film na 6
debsynt

Jakie szczęście, że nie tylko ja tak odebrałem Wyspę. Już zaczynałem myśleć, czyżby ze mną coś nie tak :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Nierika

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones