PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 143
oceny
7,1 10 1 176143
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Tylko po co to komu, skoro pociągi poruszają się na poduszkach magnetycznych? No chyba
że ciężarówka wiozła na złom pozostałości starej technologii :)

ocenił(a) film na 9
Hagan

sam sobie odpowiedziałeś

ocenił(a) film na 6
piotr_150

to samo miałem napisać

Hagan

A może nie wszystkie pociągi poruszają się na poduszkach magnetycznych? Ten, których jechali główni bohaterowie był ekspresem. Być może normalne pociągi poruszały się w tradycyjny sposób? Albo rzeczywiście był to po prostu złom.

ocenił(a) film na 10
Hagan

A może to nie były koła od pociągów tylko rekwizyty do następnego ujęcia? :)

ocenił(a) film na 7
Hagan

w każdym bądź razie było to dość lekkie bo główny bohater bez problemu je zepchnął z ciężarówki :)

Hagan

Nie tylko pociągi poruszają się na takich kołach, są duże zakłady przemysłowe gdzie stosuje się takie koła w różnych maszynach. Dla mnie dziwne to było jak spadli na tym szyldzie z budynku i się nie zabili.

ocenił(a) film na 8
Radieth

Z tym szyldem to naprawde przegieli a bardzo lubie ten film ogladac. Wspomniana scena najbardziej mnie irytuje. Teraz podobna glupote bedziemy mogli podziwiac w nowej Szklanej Plapce ^^ Czy naprawde nie da sie juz nakrecic dobrego kina akcji, w ktorym bedzie duzo strzelaniny i akrobacji ale wszysto bedzie sie miescilo w zakresie "praw fizyki" ... taki film gdzie glowni bohaterowie, takze Ci dobrzy beda ginac ??

ocenił(a) film na 10
BigRo

Święta prawda, czy zawsze muszą jakieś przegięcie choć jedno zrobić?

Radieth

Dodatkowo Jordan dokonywała tych wszystkich akrobacji w szpilkach.

ocenił(a) film na 7
Hagan

Mnie bardziej zdziwiło czemu ciężarówka zapierdzielała dalej jakby kierowca nie widział, że zgubił w cholerę towaru/złomu. :D

ocenił(a) film na 7
borgia3

A nie przyszło Ci do głowy, że mogła to być autonomiczna ciężarówka (która jedzie sama, bez kierowcy)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones