PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 213
ocen
7,1 10 1 176213
5,9 18
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Więc teraz napiszę krócej(głupia jestem, mogłam skopiować).
Na "Wyspę" pojechałam głównie z powodu Seana Beana i nie zawiodłam się, bo był świetny. Zdziwiłam się trochę, że to był pokaz przedpremierowy(myślałam, że premiera miała być 26. sierpnia).
Aktorzy zagrali świetnie, McGregor, Johansson, Buscemi, Hounsou, Sean Bean of course, tylko Duncana było strasznie mało. Akcji i humoru nie brakowało, jedna rzecz mi się nie podobała, ale nie będę spoilerować. Film jest naprawdę fajny, muzyka super, efekty też.
Tu dam mały spoilerek:
Merrick(Sean Bean) oczywiście ginie, ale tego sie można było domyślić, więc co to za spoiler:-) Znowu Sean pokazał klasę, ten gość jest doskonały w rolach czarnych charakterów. Teraz czekam na kolejny film z jego udziałem, czyli "Plan lotu", oby więcej filmów z Seanem.
Polecam "Wyspę", naprawdę fajny film.

Veda12

tak jestes głupia zgadzam sie w 120 % głupia dupa i tyle hehehe

matrixrewolucje

Super inteligentny fan "Matrixa-Rewolucji" właśnie wyraził swoje zdanie. Brawo, oby więcej takich inteligentów na FilmWebie.

ocenił(a) film na 7
Veda12

już kiedyś mówiłem, że właśnie tacy fani Matrixa mimo, iż nic z filmu nie rozumieją to się nim podniecają. ja jeszcze nie byłem na wyspie (idę dopiero 3 września), nigdzie nie mogę znaleźć negatywnych komentarzy więc musi być po prostu super...

zuckuss_2

A ten film przedpremierowy Wyspa był z polskimi napisami odpisz

ocenił(a) film na 9
Sonia_2

Tez byłem na jednym ztakich pkazów i był z napisami jak każdy inny film. A film polecam!!

Sonia_2

Był z polskimi napisami. W ogóle pierwszy raz byłam na przedpremierze, nawet nie wiedziałam, czy płaci się tyle samo, czy miejsca bedą. A to normalnie jak na każdy inny film.
Pozdrawiam

zuckuss_2

Ja kilka negatywnych komentów widziałam na imdb i yahoo, ale jest ich niewiele, bo film jest naprawdę dobry.
Pozdrawiam

Veda12

następnym razem jak po wysłaniu komentarza pojawi się ta "awaria" nie zamykaj strony tylko zrób odśwież stronę, i kliknij ponów próbę przesłania danych - aż do skutku, na razie to działa ale nie wiem jak długo

Vimo

Spróbuję, tylko wtedy boję się, że wyśle się podwójnie. Może lepiej przed wysłaniem zaznaczyć, wziąć "kopiuj" i jak się nie wyśle, wkleić i wysłać jeszcze raz.
Dzięki i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones