PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 163
oceny
7,1 10 1 176163
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Az dziwne, ze jeszcze zadni jasnowidzowie kinematografii i podroznicy w czasie nie oddali glosow na ten film ;-). Widocznie, sa aktualnie w innym wymiarze... a tak swoja droga to widze, ze echo po matrixie jest jeszcze nadal slyszalne i mozna na tym robic kase.. mam tylko nadzieje, ze przy okazji mozna robic rowniez dobre filmy. Napewno obejrze z samej ciekawosci i symaptii do mcgregora i johansson.

ps. tytul The Island, pod wzgledem wykonania graficznego z czyms mi sie kojarzy ;-)...

coolvoice_2

Ja obejrze bo fajnie sie zapowiada.... a z sympatii - to dla Beana :)

Za Johanssen nie przepadam.... tzn filmy z jej udziałem są niezłe, gra dobrze... ale jak widze, słyszę lub czytam o niej w rzeczywistym świecie to włosy mi dęba stają..... "podobają jej sie starsi faceci a zwłaszcza Benicjo Del Toro bo wygląda na brudnego......", "lubi TO robić w windzie" itp... Rany! Można mieć rózne upodobania - nie mam nic przeciw ale żeby wspominać o nich przy każdej okazji?! Jak się jej słucha to jedyne co przychodzi do głowy to "próżność i pycha"...

Nimfa

Coż, ja moją sympatie do danego aktora/aktorki buduję zazwyczaj na tym co zobaczę na dużym ekranie, a nie na tym co jest napisane w brukowcach, których to zresztą z założenia nie czytuje. Gazety brukowe nie są najlepszym środkiem opiniotwórczym i niuanse w nich opisywane mają zazwyczaj tyle wspólnego z rzeczywistością, co historia przedstawiona w filmie The Island, czli, dla niekumatych - nic ;-).

ocenił(a) film na 7
coolvoice_2

IGNORANCIE a słyszałeś o czymś takim jak torrent z którego można wczesniej ściągąc film kótóy miał miesiąc temu premierę w USA

szeli80

the island: Release Jul 22, 2005 (USA)
jakie miesiąc temu?

szeli80

Szeli, moja ignorancja jest niestety właśnie wynikiem owego braku możliwości (czasu?) przemieszczania się w czasie, a jako żem zatwardziały ateista, za jasnowidzenie również się nie zabieram. Pozostawiam tę wątpliwą przyjemność tobie, podróżuj sobie dowoli po niezliczonych galaktykach swojej wyobraźni, ażeby móc potem nazywać nas, biednych, szarych ludzi, ignorantami.

Co do torrenta, to czy ma on możliwość ściągania filmów jeszcze przed ich nakręceniem? I jeżeli tak, to czy są one odrazu w wersji dvdrip?

coolvoice_2

haha dobre:) ale juz sa oceny to jest jeszcze lepsze:0 wiec przeszukuje torrenta;p

ocenił(a) film na 9
Chelsea_AKA_Mrs_Blonde

=/ oglądanie takich filmów na kompie?? Ajjj...dużo panowie tracicie, dużo!! To głównie jest widowisko i takie coś najlepiej oglądać na wielkim ekranie, a nie na monitorku...Nie rozumiem tego. Przez takie coś film dużo traci.

Kristofer

zgadzam się z Tobą w 100% Mam nadzieję, że nikt nie wyjedzie mi z tekstem, że go nie stać. Skoro stać na net to stać na kino, które nie jest najdroższe: 3 paczki fajek = bilet na seans

ocenił(a) film na 7
KAD

a ja powiem ze mnie na kino nie stać :] aby wybvbrac sie do kina potrzeba mi 15 zł na bilet + 2 bilety autobusowe + na popkorn oraz cos do picia i wychodzi gruybo ponad 20 zł;p a więc moge isc na 2 filmy w miesiacu..ktore moga okazac sie klapą...albo za prwaie tryle samo nasciagac z sieci ile filmow mi sie podoba bez ryzyka ze strace kase ;] monitorek 19" + jakis tam zestaw głosnikow całkowicie mi wystarcza;]

ocenił(a) film na 7
coolvoice_2

Aktualnie w sieci jest dostępna wersja *CAM* tego filmu... ja poczekam może na dobrego *TC* lub *DVDRiP*. Po za tym ja nie oglądam na monitorku tylko na telewizorze z dobrymi głośnikami więc mam efekt, oczywiście nie jak w kinie ale i tak bardzo dobrze...:::POZDRO 4 ALL:::...

ocenił(a) film na 8
coolvoice_2

rany ale robicie awanture, ja oglądam na 32 calowym telewizorku a nie na monitorku wystarczy troche ruszyc głową i miec karte z tv-out a kino masz niemalze w domu, choc ni epolecam scigac filmów w wersjach cam i ts ale jak ktoś jest maniakiem i sie uprze lub lubi sie chiwalic przed kumplami ze widzial filmy ktore u nas bede za jakis czas to jego sprawa, pozdrawiam :)

coolvoice_2

Oceny filmowi nie wystawiłam, ale skoro grają w nim Sean Bean i Ewan McGregor to jestem pewna, że będzie fajny, Johansson jest trochę dziwna, ale to nie jest wielki problem. Bean jako czarny charakterek zawsze jest super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones