PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 163
oceny
7,1 10 1 176163
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Nie znoszę filmów tego typu-SCI-FI i jeszcze akcja.Dla mnie to bez sensu i strata czasu.Już SEKSMISJA dużo lepsza /czasem mozna znaleźć pewne łaczniki z tym badziewnym filmem/ Ocena 2/10 Może dla 10-12 latków film bym ewentualnie polecił ale raczej odradzam.

tomton

LOL :D To po kiego grzyba oglądasz

tomton

OCENIAĆ film po 40 minutach? brawo.. prawdziwy smakosz kina, a raczej zassysacz masowo filmów z torentów - typowe! ;/

ocenił(a) film na 4
tomton

Cóż-przyznaję Wam całkowitą RACJĘ-a już napewno nie ocenia się filmów po 40 minutach oglądania.

tomton

ja mam 22 lata dla mnie film bardzo dobry, ogladałem jak miałem 17 lat to był rewelacyjny moze w wieku srednim wogole nie bedzie mi się podobał kto wie.

ocenił(a) film na 8
tomton

jesli nie znosisz si-fi to nie oceniaj

ocenił(a) film na 4
marajka

W tej kwesti już się wypowiedziałem powyżej.Zupełnie więc nie widzę sensu aby ten temat ciagnąć dalej.A jeśli chodzi o filmy S-F to są wyjątki i w moich upodobaniach -np.cykl Obcy 1-3,Seksmisja,K-Pax i jeszcze parę innych.Tak więc nie jest całkowitą prawdą,że nie znoszę filmów S-F.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tomton

Jak nie widzisz sensu, to po diabła zakładasz takie tematy. Tym bardzej, że nie masz w tych tematach nic do powiedzenia.
Sam się zachowujesz jak niezadowolony z zabawki 10latek.

ocenił(a) film na 8
tomton

2/10? Rozumiem, że film mógł Ci nie do końca przypaść do gustu, ALE z pewnością nie zasługuje on na AŻ TAK niską ocenę. Masz trochę szczeniackie podejście.

ocenił(a) film na 5
Poustis

Film podobał mi się do momentu ucieczki z "wyspy", potem odniosłam wrażenie, że nic mnie już nie zaskoczy, że przewidziałam jedyny możliwy scenariusz- tak się też stało; a szkoda.

ocenił(a) film na 7
zuziawietrzniak

Też oglądąłem film na dwa arzy, co nie zmienia faktu, ze muzyka dobra, gra głównego bohatera, pomysł i fabuła. Moze ciut za duzo trzasków i rozwalania - 7/10 :)

ocenił(a) film na 3
tomton

I ja odradzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones