PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 163
oceny
7,1 10 1 176163
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Z wielką niecierpliwoscia czekałem na ten film. Niestety troche sie zawiodłem. Poczatek byl pasjonujacy, to przyznam. Ta nutka tajemniczosci (mimo, ze wiedzialem o co chodzi, w odroznieniu do mojej żony i jej siosty, ktore o filmie wiedzialty tylko to, ze został nakręony ;P). I nawet nie zrazilem sie, ze czesto porownania nasuwaly sie same (Matrix, Sexmisja itp.)
Niestety w pewnym momencie stwierdzilem, ze McGregor i Johansson za duzo biegaja. Co po parunastu minutach stało się po prostu nudne. Coraz czesciej spogladalem na zegarek... Akcje poscigowe nawet ciekawe (nieziemski rozpizdziaj na autostradzie). Ale po poscigu chwila przerwy i kolejny, kolejny az do znudzenia. Dodalbym jeszcze pare spraw, ale nie chce zepsuc ogladania innym... Dla mnie naciągane 6/10.

Martin

Zgadzam się z przedmówcą. Większość filmu zrobiona na jednej "nucie". Jak już zaczęli biegać, to nie było w tym końca.
No i oczywiście Ewan McGregor jako kolejny, amerykanski "chosen one". Ten motyw jest już nudny.

K_meyer

no tak film bez rewelacji. "watch, enjoy, forget". taki w sam raz na wakacje. no ale w sumie jakby was gonili tez pewnie ciezko bylo by sie wam zatrzymac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones