PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 189
ocen
7,1 10 1 176189
5,9 18
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

1/10

użytkownik usunięty

nudny komercyjny gniot. zwyczajna strata czasu

ocenił(a) film na 9

A gdzie reszta jakże głębokiej recenzji? O! You were finished?! Well, allow me to retard!

Gniot to ty robisz po nocach a stratą czasu jest czytanie twojej wypowiedzi. Jak się nie znasz na filmach to radzę zająć się łatwiejszym dla ciebie zajęciem jak np sprzątanie ulic.

Film jest dobry, jest nawet powiedziałbym ambitniejszą wersją "Szóstego Dnia"(tam nawet scenariusza nie było, nie mówiąc o grze aktorskiej).

"Wyspa" ma dobry scenariusz, reżyserię, zdjęcia, dobrze dobranych i grających aktorów, ciekawe zwroty akcji. Zawiera elementy dramatu a jak jest akcja to nie ma zbędnych wodotrysków.

Ja polecam

ocenił(a) film na 10
thomashesky

Ja też. Dobry, ciekawy film, fajna muzyka ;)

ocenił(a) film na 8
Doris_8

Film jest super (niektóre efekty mocno przesadzone.. ale ogólnie film bardzo w porządku) ,a wypowiedzią autora można sobie podetrzeć dupę co najwyżej :)

pozdro

ocenił(a) film na 10
Kwic

gniota to ty masz w gaciach półgłówku!

Dla mnie film jest jeden z lepszych znakomite efekty dobry scenariusz niezła gra aktorów (zwłaszcza Evan McGregor) no i oczywiści rezyserem jest nie kto inny jak mistrz kina akcji Michael Bay

ocenił(a) film na 7
SLukasz

Co prawda, może film bez "wielkich kokosów", jeszcze zależy jak się na niego spojrzy, ale ogólnie wśród oglądających ocena powinna się wachać między 6-8, no może 6-9. Twoja ocena 1/10, świadczy o... no właściwie nie wiem o czym świadczy. Może miałeś zły dzień? xD

ocenił(a) film na 8

Właśnie tacy ludzie jak ty robią fałszywą opinie różnym filmom. Dajesz 1 choć kompletnie bez podstawnie...nie umiesz oglądać filmów i już.

Ale debilna wypowiedz, bez zadnego uzasadnienia w dodatku....spojrzcie nna jego blog, niby taki ambitny, a tu prosze - wychodzi szydło z wora

djtechnobyte

Spojrzałem na jego ulubione i nie widziałem żadnych bajek dla dzieci . Ba ... niektóre filmy pokrywają się moimi ulubionymi ...

Ale co jak co ... opinia nieuzasadniona. Co do filmu. Spodziewałem się gniota ... a tu proszę ! Są i efekty , jest i fabuła . Naprawdę dobra gra aktorska . 8/10 :)

ocenił(a) film na 10
Grievous

Bo właśnie przez 'takich' ludzi i 'takie' opinie dobry film traci. Chociaż w sumie lepiej się nastawić na gniota i się pozytywnie zaskoczyć, niż odwrotnie :P

Doris_8

ja daje 3/10 w tym filmie głównie ciekawy jest pomysł. Nudny, przewidywalny, nic szczególnego. Moze mam takie odczucia, poniewaz najpierw przeczytałam opinie o nim i spodziewałam sie cuda...

i nie mylcie oceny filmu z ocena scarlett !! ;)

Dzsiaj w wiadomościach było o TROLACH i Panicz się wydaje najlepszym przykładem.

ocenił(a) film na 3

Masz rację strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones