PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157915}

Ucieczka King Konga

Kingu Kongu no gyakushû
5,4 325
ocen
5,4 10 1 325
Ucieczka King Konga
powrót do forum filmu Ucieczka King Konga

chcieli mnie wpuścić. No i byłem zafascynowany tym filmem. Ciekawe jak by to teraz wyglądało. Po kilku starych Godzillach nadanych niedawno przez TV - śmiać mi się z siebie chciało. Dzieci są jednak bezkrytyczne, ale wtedy naprawdę wierzyłem, że facet przebrany w strój jaszczurki (to widać jak cholera) - atakuje Tokio.

Ja też w latach siedemdziesiątych byłem na filmie "Pojedynek potworów" z 1966 roku i kilku innych z m.in. z Godzillą prod. japońskiej. Mam identyczne odczucia wobec siebie bo również wierzyłem że potwory są ogromne, prawdziwe i nie zauważyłem przebieranki. Teraz, po latach bije od tych filmów okropną tandetą, ale mimo wszystko mają swój szczególny urok i klimat. Warto je sobie odświeżyć i uśmiechnąć się.

ocenił(a) film na 9

Na filmy Hondy chodziliśmy wtedy wszyscy. Komentowaliśmy wygląd i siłę potworów. Rzeczywiście czasem były kłopoty z wejściem do kina.Raz ubrałem zimowe buty siostry i włożyłem do nich kawałki drewna żeby być wyższym. Walka Konga na wieży i wątek z blondynką...Fajne to było. Dzisiejsze efekty nie zawsze potrafią "udawać" żywe istoty.A człowiek odziany w gumę owszem.

Winnetou28

Na pewno wiadomo, że jest żywy. Ale żeby to było realistyczne? Żartujesz?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

Więcej,więcej pary do tego gwizdka.

Winnetou28

Ty miałeś jakieś niegodne odczucia obserwując tego gumiaka, nie? Dlatego teraz zmieniasz temat.

Winnetou28

Marianie Kwiatkowski, prosimy coś poza pyskówką!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones