PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 547 018
ocen
8,6 10 1 547018
9,0 49
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Ale nie mogę dać mu 10. Geniusz Marlona Brando i świetny klimat mnie urzekły, a jednak, choć oglądałem uważnie, wciąż chwilami gubiłem się w scenariuszu - przejścia ze sceny do sceny mogłyby być płynniejsze, a postacie trochę bardziej rozpoznawalne już na początku - dopiero po obejrzeniu 1/3 filmu rozszyfrowałem, kto dokładnie jest kim. Mimo tego film to piękny klasyk, na który każdy, kto docenia dobre kino powinien się zdecydować.

Aldinth

dlatego powinieneś dać mu 10... Te film dlatego jest genialny i najlepszy, bo żeby go zrozumieć trzeba go obejrzeć kilka razy z uwagą... On wymaga(!) od widza myślenia i wyobraźni.... nie to co współczesne produkcje..

ocenił(a) film na 9
cezarywi

Dobry film POWINIEN zmuszać do refleksji, dobrze jest odkrywać nowe aspekty dzieła przy każdym ponownym jego obejrzeniu. W tym przypadku nie jest to zaleta - te nieścisłości nie sprawiają, że film jest lepszy, lub bardziej interesujący. Zwyczajnie utrudniają oglądanie i cieszenie się dziełem (może nie w wielkim stopniu, a jednak). Dlatego moja ocena to (tylko) 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones