PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028905}

Odejdź!

Leave
4,6 1 956
ocen
4,6 10 1 1956
3,5 4
oceny krytyków
Odejdź
powrót do forum filmu Odejdź!

bo jak w każdym skandynawskim filmie złem muszą być religijny fanatycy, chrześcijańscy oczywiście, żadni inni. ;)

Zapiekanka

Co Ty wymagasz odwagi od narodow skandynawskich kiedy ich filozofia narodowa jest ekstremalny konformizm.

Ottiss14

Raczej extremalny debilizm.

DonVitoCorleone

Nie ma nic debilniejszego niż religie, a katolicyzm ze świętym Lolkiem pedolkiem wiedzie prym, Szwedzi są zwyczajnie za mądrzy na wiarę w trójpostaciowego bozię i żarcie magicznych wafli.

Frank0011

Nie ma nic gorszego od glupoty wide ciaparuchy w Paryżu czy zboczency na teczowych paradach

DonVitoCorleone

Tak, jak byłem blisko związany z watykańską sektą, to też byłem takim kretynem. Ale dzięki pędowi do wiedzy udało mi się z niej wyjść i wyrosnąć z bajek, tobie tez może się to udać, chyba że mózg ci nie funkcjonuje, to do końca życia będzie klepał zdrowaśki, żarł bozię w waflu i wierzył w zmartwychwstanko. Najgłupsze parady to te bożociałkowe, kiedy kretyni wyją idiotyczne teksty , ku chwale urojonego trójpostaciowca ;)

Frank0011

Tak tak, jedz na zachod a najlepiej do arabii

DonVitoCorleone

Co za różnica? Każda religia jest wymyślona dla debili, ale u nas najwięcej jest baranów, żartobliwie zwanych owieczkami.

Ottiss14

Konformizm, bo? Wiedzą jak głupi jest katolicyzm?

Zapiekanka

Dzieki za ostrzezenie, szkoda czasu na bzdury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones